שבוע חדש כבר בפתח, שנה חדשה לפנינו, וההתרגשות גוברת! אז מה תוכניותיכם לשנה החדשה? האם החלטתם החלטות הרות גורל על שינוי קריירה מסעיר? טיול מעניין בעולם? זוגיות חדשה? אולי עיצובים חדשים לבית….;-) בדיוק בשביל זה אני פה! אני שמחה להציג לכם מוצר חדש ובלעדי בארץ (!) לבית Home in Style. טרי, טרי מהארגז, היישר מאנגליה. קו מוצרים חדש של כריות, ראנרים, מפות, בדים ומגבות מטבח, העשויים מבדי שק ממש כמו פעם! יפהפיים, כבדים וחזקים עם עיטורים בכחול או אדום. עם רקמה או בלי, לפי הזמנה או מוכנים. פשוט אי אפשר לעמוד בפניהם. בואו לראות ולהתחדש.

מוצרי וינטאג' חדשים מבית Home in Style

המשלוח הראשון כבר פה, מחכה לכם בדיוק לפני החג, ותמונות נוספות תוכלו לראות בעמוד הפייסבוק של Home in Style, מה שמוביל אותי לאייטם הבא, הזמנה למכירה מיוחדת לכבוד ראש השנה, אשר תתקיים ביום שישי הקרוב, ה 16.9.2011 אצלי במושב צור משה, בין השעות 10:00-14:00. תוכלו למצוא בה את מוצרי BIGGIE BEST כמובן, וגם את המוצרים החדשים.

כריות מבדי שק, ראנרים ומפיות שולחן - חדש בארץ!

מציעה לכם לחדש ולרענן את הלבשת הבית עם כיסויי מיטה לכם או לילדים, כריות נוי לסלון ולחדר השינה, מפה חדשה, מתנות לחברים. פשוט עברו על החדרים, קחו מידות, תחשבו על רעיון חגיגי לשולחן החג, ובואו להתחדש, ואני אהיה פה לעזור לכם להחליט, לעצב ולהתרגש.

כמה חיכינו, והנה זה כבר פה....
כריות וינטא'ג
כן, בדיוק כמו המגבות במטבח האנגלי של פעם.... צילום מתוך מגזין Living etc
ראנרים בהזמנה אישית

הכתובת המלאה: בית משפחת דה ליידה, רח’ סמטת האנפה 4, מושב צור משה. טלפון 0544.217.008, רוני דה ליידה. אשמח לראותכם!

שישי הקרוב, רשמו לפניכם!