הסתיו הזה שממאן לעמוד בלוח הזמנים הטבעי שלו, השאיר לנו הרבה זמן להתכונן עם מלתחה לקראתו. אני לא ממש מאלה שמחכות לרגע האחרון. כמו הילדים הקטנים, עם כל סימן ראשון של גשם או עלה נושר, אני מוכנה כבר עם המגפיים והמטריה לחפש שלוליות. אז בואו לפחות נקרר את האוירה עם תמונות של מה אתן חייבות במלתחה שלכן הסתיו הזה, אולי אם נתאמץ, הוא בכל זאת יגיע.

אני לא חסידה של הסוונטי’ס, אף פעם לא הייתי, וחוץ מפרנזים והמוסיקה, אנ’לא אוהבת שם כלום. נראה אבל שהם עושים קאמבק עם כל מיני דברים, אני אשתדל לדלג עליהם באלגנטיות.

1. סניקרס שוות

אז ככה, אם עדיין לא הצטיידתן בזוג סניקרס שוות ומנצנצות לעונת המעבר, זה הזמן למצוא את האחד שלכן. שחור זה המאסט החדש, אם יש לו פיתוחים, קישוטים, ועניינים בזהב, מה טוב. אפשר אותן עם ג’ינס, עם חצאית פליסה ארוכה, עם קצר עם ארוך ועם שמלת ערב גם (בלי גרביים!). אם בא לכן שני זוגות, אחד מקושקש ושמח, גם הולך.

2. פונצ’ו 

עוד קאמבק משנות השבעים. נחמד, עוטף, מלטף, מחמם, מחביא שומנים. נהדר! (זה שבתמונה עם הפרנזים מכאן)

 

גם פונצ’ו, גם פרנזים. איך אני בשבילכם?

3. פרנזים

אוהבת, אבל ממליצה לכם לא ל”התפרנז” מכף רגל ועד ראש. החליטו אם זה בתיק, במגפון, בווסט או בפונפון של הכובע צמר. פריט אחד ודי.

צילומים: Pinterest

4. ג’ינס רחב/מקופל

גירסת הסוונטי’ס השנואה עליי ביותר, שרק רזות בתת משקל תראנה טוב בה היא הג’ינס המתרחב (סן טרופז, אם תרצו?), אבל יש גם את גירסת הג’ינס המתקפל החוצה בקיפול רחב לכמעט 3/4 (הרשל’ה סטייל). נחמד, אימצתי. לגבי הג’ינס עצמם, שוב, שחור זה המאסט החדש, עם שני פסי קרע לרוחב בבירכיים. שחור כהה, שחור משופשף, או שחור בהיר. הבנתן, לא…

ג’ינס שחור של זארה 269 ש”ח
וכזה שמתרחב לו… תמונה: Pinterest
צילום מתוך הבלוג: OracleFox

5. מגפונים

בכל סתיו קיימת בהלה סמויה למגף חדש. השנה המגפונים הם הכוכבים התורנים. אם עוד לא רכשתן זוג, למה אתן מחכות? שייגמר במידה שלכן?

מגפונים של זארה 399 ש”ח
יפות יפות שבא לבכות. זארה

6. קלאץ בהדפס מנומר או חייתי כלשהו

גירסת הבמאי לזיכרונות אהבה מאפריקה. הג’ונגל חזר אלינו לקלאצ’ים, ואם תשאלו אותי הוא מדהים. אל תתפסו בלי.

חולצה מיליטנטית וקלאץ’ בהדפס מנומר. מוכנה לקרב החיים
חולצת פסים וקלאץ’ ואתן מסודרות

7. ז’קט צבאי

הטרנד ממשיך מהשנה שעברה וכל מדפי הרשתות והבוטיקים עמוסים בסוגים שונים של מדים לקראת המלחמה הבאה במזרח התיכון. מלחמה אין, שלום אאוט. מה אני אגיד לכם, זה יפה, נו. אני אוהבת.

ז’קט צבאי זה מוצר צריכה בסיסי
ז’קטים אוברסייז של קלואי. מ-ה-מ-מ-ת
וגם צבאי קצר מבד או מעור. צילום: מנגו

אם תשאלו אותי, באופן אישי, סוס זה האביזר הכי יפה שבחורה יכולה לבקש….

שיהיה לנו המשך שבוע שקט וטוב, עם אופק של שלום ותקווה לאהבה. coz all we are saying, is give peace a chance….טרם החלטתי על מועד חדש למכירת הסתיו. נראה לי עדיף לחכות שיהיה סתיו קודם, לא?