אחרי עבודה קשה ומפרכת בעיצומו של חום אוגוסט, אני סוף סוף גאה לשתף אתכם בהפקת הקולקציה החדשה של BIGGIE BEST שצילמתי בחוות הסוסים ביקום עם המון עזרה ממשפחה,חברים ואוהבים. הרעיון התבשל לי בראש כבר מזמן, והרי אין יותר טבעי לי בעולם מלחבר שתי אהבות כמו ביגי וסוסים. האתגר של לצלם לבד ולא לקחת צלם מקצועי היה גדול, ואין לי ספק ששום דבר כאן לא מושלם וכבר אחטוף ביקורות מפה עד ירושלים, אבל זו בהחלט הייתה חוויה מדהימה, וממש לא איכפת לי כי היה לי כיף.

כבסים ברוח

עבודת הסטיילינג היא רעיון של שנים שישב לי בראש והתבשל לו. סוסים הם חלק בלתי נפרד מחיי, והיה רק טבעי שישתלבו בסצינת הקאנטרי הכל כך תפורה על פריטי הטקסטיל של ביגי בסט! הפריטים כבר כאן ותוכלו להנות מהם במכירה מיוחדת לראש השנה שפרטים עליה ישלחו במהלך החודש.

תמונות אלה הן “על קצה המזלג”. תוכלו לראות את ההפקה המלאה בעמוד הפייסבוק של Home in Style. אני ממש מקווה שאתם אוהבים ומתחברים, שתספרו לחברים ותעבירו הלאה, ומי יודע, אולי אפילו תשתכנעו לקחת את המשפחה לחווית רכיבה מגניבה ביקום, כי החווה שם ממש מקסימה ומשפחתית, ובסגנון ה farmhouse שאנחנו כל כך אוהבים.

אהבה בכפר
אהבה בכפר

הרעיון מאחורי סיפור ההפקה הוא להחזיר לכם את רוח התקופה של פעם, הפשטות, החברות, היופי הטבעי. שום דבר לא היה מסובך, הכל היה נגיש, טהור ואמיתי. בלי מאניירות או תחכום. אנשים אהבו את מה שהם עושים, החיבור לטבע היה טבעי ובלתי נמנע ואין ספק שפרטי העיצוב, הריקמות, הקווילטים ומצעי הכותנה הלבנים היו דרך חיים ולא מותרות.

מחכים לאורח
בוקר באסם
בוקר באסם

את הפריטים המדהימים הללו תוכלו להשיג אצלי בצור משה בתאום מראש, ולקבל עליהם יותר פרטים באתר www.biggiebest.co.il. תודות רבות אני שולחת לפרנקי, בעלי היקר, על הסבלנות שלך אליי, על רוח הכפר והסוסים איתם גדלת והכנסת אל חיי, לאיציק, קרולינה וענת מחוות יקום על האהבה והחברות, למרקו המתוק על העזרה בסטיילינג והכישרון הטבעי, לג’וזי וגץ כלבי הבית ולכל מי שתרם את חלקו.

סתיו בפתח
מנוחה של רגע
והמלאכה עוד מרובה…

אני מניחה שאת סוף השבוע הקרוב תעבירו עם חוויות התרגשות משנת הלימודים החדשה שנפתחה היום. מאחלת לכם סוף שבוע נפלא ומקווה לראותכם בקרוב!