לכל קוראי הבלוג הנאמנים, ולכל אלה שפירגנו ושלחו תגובות מחממות את הלב בעקבות הכתבה ב YNET שבוע שעבר, ולכל המתעניינים בכלי ה Delft ובמוצרי BIGGIE BEST, אני מודה לכם ואוהבת אתכם ושמחה להזמינכם למכירה ביתית שתתקיים בשבת הקרובה ה- 11.12.2010 במושב צור משה. (ליד פרדסיה, על כביש 4)

מצעי כותנה, כיסויי מיטה וכריות נוי BIGGIE BEST

בין הפריטים תוכלו למצוא כלי פורצלן דלפט/בוש/מסטריכט (כחול-לבן הולנדים), צלחות נוי אנגליות כחול-לבן, כדי נוי ועוד, ומוצרי טקסטילים לבית של BIGGIE BEST הכוללים כיסויי מיטה, מצעי כותנה כריות נוי, מפיות שולחן ועוד, והכל בסגנון רומנטי כפרי, ובאיכות מעולה. המכירה תתקיים בין השעות  10:00-14:00 ברח’ סמטת האנפה 4 מושב צור משה. ניתן יהיה לשלם במזומן או בשיקים בלבד. לצערי חברת האשראי קצת פרטה על עצביי לאחרונה ובחרתי להחזיר להם את מכשיר סליקת הכרטיסים. לאלא שלא מתחברים לצבעי הכחול-לבן, אל דאגה, יש גם טקסטילים בצבעים נוספים.

כלים כחול-לבן, אבל לא מישראל: DELFT הולנדי

הבטיחו תחילתו של חורף בשבת הקרובה, אז גם אם יהיה קצת חורפי וגשום, אשמח לארח אתכם על תה ועוגה עם המון דברים יפים מסביב. לכל מי שמסתבך בדרך הנה מפת הגעה אליי. ואם בכל זאת הסתבכתם, אז צלצלו. 0544.217.008. נתראה בשבת!

ויש גם דברים בעוד צבעים, לא רק כחול-לבן

ואם בכל זאת לא מסתדר לכם להגיע, תוכלו למצוא את מוצרי BIGGIE BEST בחנויות הבאות:

דזירה – רח’ מלצ’ט 30 תל-אביב

דרך המשי – בכניסה למושב רישפון (מכביש החוף)

שיבולים – מסדה 34 חיפה

או בתאום מראש איתי דרך צור קשר באתר, או בטל’ 0544.217.008.