שלום יקרים שלי, רציתי לפתוח הפעם בכמה הודעות/עידכונים לאלה מכם העוקבים אחר ההתפתחויות בחיים שלי…. אז ככה: לצערי הרב, החנות בעין ורד לא תפתח עקב שינויים של הרגע האחרון שאינם תלויים רק בי. אני יודעת שציפיתם וחיכיתם, גם אני, אבל ככה זה בחיים… לפעמים חלומות מתנפצים. סתם, הם ימשיכו לקרות, אבל במתכונת אחרת. אז במקום זה, תמשיכו להגיע ולרכוש אצלי בצור משה בתיאום טלפוני במתכונת הרגילה, עד להודעה חדשה על מיקום אחר. לעומת זאת, אני שמחה להזמין אתכם להינות ממגוון מוצרים במחיר מוזל, שנוספו השבוע למחלקת הSALE באתר האינטרנטי של BIGGIE BEST. כמובן שאתם מוזמנים גם להגיע אליי ולרכוש במקום.

מצעי כותנה חדשים בורוד. ישמחו כל לבב.

עוד בגזרת החנות, מגוון מוצרים חדשים ומקסימים מבדי שק בדרכם ארצה, אז לכל המכורים שביניכם, אתם מוזמנים לעקוב בעמוד הפייסבוק, אודיע כשיגיעו ואעלה אותם לחנות. בינתיים אתם מוזמנים להינות מהמון מצעים מדהימים שכבר הגיעו, מדגמי הקווילטים החדשים של חורף 2013 של BIGGIE BEST, הקולקציה מ-ש-ג-ע-ת וכוללת סדרת יאכט קלאב חדשה, סדרת קווילט-שיק בסגנון מודרני בגווני אפור ובייג’, מנורות חדשות ואביזרי דקורציה לבית.

מבחר פריטים נוספו למחלקת ה SALE באתר BIGGIE BEST
משלוח חדש מבדי שק בדרכו ארצה מאנליה. החזיקו חזק!

חוצמזה, בקרוב יתעדכן גם הבלוג לחופשה המושלמת Away in Style במגוון חנויות עיצוב חדשות סביב העולם. אם אתם רוצים להשאר בתמונה ולקבל עידכונים, אתם מוזמנים להכנס ולהרשם בו ל”ניוזלטר“, וכמובן לעשות לייק לעמוד הפייסבוק, גם בו מתעדכנים פוסטים חדשים.

פריטים חדשים מקולקציית חורף 2013 של BIGGIE BEST כבר כאן!

בשורות חדשות ומרגשות בפוסט הבא. המשיכו לעקוב, הדברים הגדולים באמת קורים אוטוטו. המשך שבוע מוצלח וקליל!

מצעי כותנה וכלי וינטייג’ חדשים בסטוק