אחרי העדרות די ממושכת, אני פותחת את השנה החדשה עם ברכות לשנה איכותית במיוחד. שנה מלאת כל טוב, אהבה, שמחה, בריאות ויופי. השנה שחלפה לא הייתה פשוטה כלל וכלל. ממש לפני ראש השנה נפרדתי מאמא לתמיד. אחרי מחלה קשה ומלאת ייסורים, נפרדו דרכינו לעד. נותרנו מפוחדים ומבולבלים, אבל עם הקלה עצומה שהיא כבר לא סובלת. עתה עלינו להמשיך במסע החיים לבד, מצוידים בקצת חוכמת חיים מאמא ואבא, ובחוקי עולם המשתנים ללא הרף. זה הרגע להודות שוב לכל החברים הטובים שעמדו לצידי ברגעים הקשים, החזיקו את היד ואמרו מילה טובה. לכל הלקוחות המתעניינים, המחבקים, המלטפים. פשוט אין עליכם!

מכירה בחול המועד סוכות, 22-23.9.2013, מושב משמרת

אני יודעת שלא כל כך התראינו בזמן האחרון מכורח הנסיבות, וחול המועד סוכות זו בדיוק ההזדמנות לפגוש אתכם שוב. עכשיו כשאני חוזרת אט אט לשגרת החיים, אין זמן טוב מזה להזמינכם אליי, ולאוצרות BIGGIE BEST. המשלוח החדש יגיע במהלך אוקטובר, ועד אז אתם מוזמנים להינות ממגוון גדול של מוצרים במחירים מוזלים. תוכלו להגיע אליי למושב משמרת, דרך הבארות פינת הזורע (בית שני משמאל אחרי הזורע על הכביש הראשי, חפשו את השלט של BIGGIE BEST התלוי על העץ). המכירה תתקיים אצלי בגינה הקסומה בימים א’-ב’ ה 22-23.9.2013 בין השעות 10:00-14:00. טל’ 0544.217.008 רוני דה ליידה.

מה יהיה במכירה? יהיו כריות נוי בשפע במגוון גדלים וסוגים, לחדר השינה, חדר ילדים, סלון, מנורות צד, מפיות שולחן, חפצים יפים לבית, חפצי וינטייג’ מהולנד ויהיה אותי כמובן! אתם מוזמנים לדפדף באתר החנות כדי לצפות במלאי הקיים. ניתן לשלם גם בכרטיסי אשראי.

לצערי הרב, התחרות איתה יצאתי בתחילת הקיץ בטלה מפאת חוסר תגובות שלכם :-(. אולי בשנה הקרובה תצליחו לצלם יותר ולשלוח לי את ביגי בסט אצלכם בבית. בינתיים מאחלת לכם שנה נפלאה ונתראה בקרוב!