טוב, אני לא יכולה כבר להתאפק וחייבת לספר לכם על הבלוג החדש שלי, למרות שיש לי עוד המון עבודה עליו להשלמת התמונה הבסיסית. רבותיי, כבר חצי שנה שאני שוקדת על “הבלוג לחופשה המושלמת” Away in Style, בו תמצאו חוויות סביב הכדור, שלי ושל מקורבים אליי . תמצאו שם גם טיפים לנסיעה בסטייל, רשימת חנויות עיצוב במקומות שונים בעולם, מה לארוז, איפה לאכול והיכן כדאי לבקר, בעיקר בחו”ל, אבל גם בארץ. אני יודעת שעונת החופשות כבר נפתחה רשמית בפסח, אבל לדברים טובים כדאי לחכות.

Away in Style הבלוג לחופשה המושלמת

אתם מוזמנים להכנס ולשטוף את העיניים בתמונות ססגוניות, באוכל מיוחד, באנשים שונים ובתרבויות רחוקות, עם דגש כמובן על הנושא האהוב עלינו, עיצוב. הבלוג נבנה בפורמט המוכר והאהוב של Home in Style, אבל בצבעים שונים ונוגע בנושאים קצת אחרים. זו עדיין אני (ברוב המקרים), ואם אתם אוהבים לטייל איתי פה, לבטח תאהבו גם שם.

אתם מוזמנים להרשם גם שם לרשימת התפוצה אם ברצונכם לקבל הודעה למייל על כל פוסט חדש. החומרים יעלו גם לעמוד הפייסבוק של Home in Style שיתעדכן בקרוב ל Home & Away in Style, וכמובן שאשמח אם תפיצו אותו בקרב חברים ומשפחה. תגובות ורעיונות יתקבלו בברכה!

שיהיה לכם סוף שבוע נעים וחמים, עם המון חומר חדש לקרוא!