הסכיתו ושמענו נא חברים! אתם כבר יודעים שאני לא מבלבלת לכם את המוח סתם עם כל מיני מכירות של חנויות שקורות כל רגע, אלא רק כשזה באמת שווה, נכון? אז זהו, שאתמול ביקרתי באחת כזאת והרגשתי צורך עז לשתף אתכם כדי שלא תפספסו. חברת "אלוני" עוברת למשכנה החדש ברחוב הלח"י בבני ברק, מעוז הספקים לחומרי הגלם לבניית בתים ועיצובם, ומנקה טוטאלית את מדפי אולם התצוגה הנוכחי בכניסה לקיבוץ שפיים. כ-ל הפריטים שם נמכרים במחירים מ-צ-ח-י-ק-י-ם, ואם אתם בונים או משפצים בית, אם אתם אדריכלים, מעצבים או בעלי סטודיו, אם אתם סתם חובבי עיצוב, או אם חלמתם להחליף אסלה או כיור, פשוט טוסו לשם. אה, כן, וההובלה חינם!

מכירת חיסול הסטרית ב"אלוני" סניף שפיים

חברת אלוני הידועה בחומרי הגלם האיכותיים שלה הולכת על קונספט בוטיק חדש ברחוב הלח"י בבני ברק, בה תשים דגש על חומרים. במתחם החדש תינתן במה מכובדת לכל אחד מחומרי הגלם כמו שיש, טרצו, גלריה לעץ ופרקט, פורצלן, קרמיקה ועוד. במקום הושקעה מחשבה רבה וקונספט גרפי חזק. אבל ממש בינתיים, אתם מוזמנים לסניף בשפיים לחטוף בשתי ידיים אמבטיות, כיורים, חיפויי רצפה וקיר, פרקטים, פסיפסים, קרמיקות וכל שתחפוצנה עיניכם, כולל הכיסאות, השולחנות, המנורות וכל מתקני התצוגה בהם משתמשים אנשים הצוות. ה-כ-ל הולך.

אני יודעת שקשה להאמין, אבל לדוגמה, אמבטיה free standing (כזו שלא מחוברת לקיר, אלא עומדת במרכז החלל) עולה שם עכשיו 2,900 ש"ח במקום 18,000 ש"ח – מחירה המקורי.פרקט עץ מלא אשר במחירו המקורי עולה 365 ₪ למ"ר תוכלו כעת לרכוש במחיר מבצע של 120 ₪ למ"ר, ופורצלן 60×60 תוצרת איטליה העולה 350 ₪ למ"ר נמכר עכשיו במחיר מבצע  של 116 ₪ למ"ר. שווה ביותר!

כמעט כל מה שתחפצו לבית נמכר שם כעת במחירים מצחיקים
ה-כ-ל כולל ה-כ-ל, גם הכיסאות האדומים ההורסים הלאה!

מאחר וידעתי שלא תאמינו, צילמתי לכם כל מה שיכולתי. המבצע והפינוי המטורף הזה מתרחשים עד ל 1.6.2012, ואם אתם מוטרדים על איך תובילו את הפריטים הבייתה, אלוני הגדילו לעשות, ומציעים לכם הובלה חינם לכל חלקי הארץ. מה אני אגיד לכם, המבצע הזה עושה לי חשק לבנות בית. או לפחות לשפץ את חדר האמבטיה. רק חבל שאני גרה בשכירות….

כל מה שחלמתם להחליף בבית ולא היה לו תקציב
חיפויי רצפה וקיר הורסים
תראו איזה יופי...

הנה עוד קצת דוגמאות למחירים: כיורים מ50 ₪, ריצופים וחיפויים מ20 ₪ (כולל אריחים בגודל 60*60 ו-80*80 ס"מ), אריחי פסיפס מ10 ₪, אסלות מ200 ₪, אמבטיות מ600 ₪ ועוד. פשוט חגיגה.

מבחר פסיפסים הורסים
תראו את הצבעוניות הזאת...
לא יכולתי להפסיק לצלם... גם הספרים נראו לי יפים 🙂
זה מה שנקרא "אורזים הולכים", אבל הפעם ההובלה חינם על אלוני!
כיור יפהפה מחכה לאיסוף
ואחד שכבר נחטף!
תראו את ההורסת הזאת ותקלטו את המחיר!!
כיסאות משגעים ששימשו את צוות האדריכלים, גם הם הולכים, השאלה למי??!
מסודרים כמו חיילים, מחכים לכם. הצבעים השולטים היום
באגף הפרקטים פשוט איבדתי את עצמי לדעת! חולה על עץ!
והצצה קטנטונת דוקא לשירותים של המתחם החדש בבני ברק! כמה יפה. צילום: סיון פרג'

אלוני, סניף שפיים, בכניסה לקיבוץ. טל' 1.599.50.50.50 ותודה לצליל, שאיפשרה לי לצלם.