חברים יקרים, אני שמחה לבשר לכם כי החל מהיום תוכלו  לרכוש את מוצרי BIGGIE BEST אונליין! החנות החדשה עלתה זה עתה לאויר והיא מכילה מגוון פריטים חדשים ועדכניים. הרכישה מתבצעת באמצעות כרטיסי אשראי, באופן רגיל, דרך אתר PayPal באופן בטוח וללא כל צורך להרשם אליו מראש. החנות תתעדכן מידי פעם בפעם במוצרים חדשים, אשר יישלחו אליכם בדואר ישראל או דואר שליחים בצ'יק! פשוט כנסו ל BIGGIE BEST בטאב האפור בסרגל הכלים למעלה.

חנות מקוונת חדשה ל BIGGIE BEST

יתרה מכך (!!!), אתם מוזמנים להגיע ליריד קולאג' סייל מדהים ועשיר אותו מארגנת קרן שביט, אשר ייערך ב 1-2 באפריל בכפר הס, ובו ישתתפו לא פחות מאשר 35 מותגים לעיצוב הבית, תכשיטים אופנה ועוד, כולל כמובן את BIGGIE BEST! בקרוב אפרסם פרטים מדויקים ופרטי הגעה. תוכלו להתחדש בכיסויי מיטה, כריות, פיצ'פקעס לבית ומתנות מגניבות ליקיריכם לפסח, ולהנות מ- 10% הנחה על המוצרים. אתם פשוט לא יודעים מה מצפה לכם!!! שריינו ומיד את יום ו' הבא 10:00-16:00 ושבת 11:00-17:00, תביאו חברה, חבר או בעל ובואו בהמוניכם.

פתחו יומנים ושריינו את סוף השבוע הבא
הצצה למשתתפי הקולאג'. ביגי בסט=26

חוצמזה, מה שלומכם? רציתי בהזדמנות חגיגית זו, לומר תודה ענקית מקרב לב לכל המפרגנים והמפרגנות, אשר טורחים לכתוב לי יום יום ולהציף אותי במיילים חמים ואוהבים. אני כל כך שמחה שאתם אוהבים לשוטט פה ומוצאים את עצמכם בין שלל הכתבות. אני שמחה גם לספר לכם כי אני חופשייה מהייטק באופן רשמי, החל מהיום, ופנויה לכתוב לכם על עוד הרבה דברים מקסימים, במיוחד לפני החג.

הבית של הגר לנזיני בו יתקיים הקולאג', יפיוף!

מקווה שיש לכם תוכניות מגניבות לסופשבוע זה. אני אהיה כאן, אורזת לכם פריטים ומכינה לכם הפתעות ליריד בסופשבוע הבא. אז תבלו יפה, ותהיו טובים! שבת שלום ונשיקות, רוני